OBVESTILO: NOVO: Uporabnike pitne vode iz Rajca obveščamo, da bo danes, 26. 6. 2019, do predvidoma 12:00 ure motena dobava pitne vode zaradi popravila okvare na vodovodu.

Aktualna obvestila hrbtne strani položnice

UPN POLOŽNICA SPOROČANJE STANJA NA VODOMERU V MESECU JUNIJU 2019

Stanje na vodomeru nam lahko sporočite na elektronski naslov: stanje.stevca@komunala-brezice.si ali po telefonu: 07 620 92 50 do vključno 24. 6. 2019. Oddaja stanja na vodomeru je še preprostejša preko spletnega portala eKomunalko. Na eKomunalko se prijavite na naši spletni strani www.komunala-brezice.si.

PRAVILNO ODLAGANJE ODPADKOV V POSODE NA EKOLOŠKIH OTOKIH

Vse občane vljudno naprošamo, da pravilno odlagajo odpadke v ekološke otoke in ne zraven njih. Vse ostale odpadke, ki ne sodijo na ekološke otoke, lahko pripeljete na Zbirni center Boršt.

GOSPODINJSTVOM PRIPADA ENKRAT LETNO BREZPLAČNI KONTEJNER ZA KOSOVNI ODPAD

Obveščamo vsa gospodinjstva, ki bi želela naročiti kontejner za kosovni odpad, da pravočasno pokličete 07/6209 253 in se dogovorite za termin. Čakalna doba je 45 dni. Hvala za razumevanje.

USKLADITEV PODATKOV ZA OBRAČUN KOMUNALNIH STORITEV S CENTRALNIM REGISTROM PREBIVALSTVA RS

Uporabnike naših storitev obveščamo, da smo pričeli z usklajevanjem podatkov o številu prijavljenih oseb v posameznem gospodinjstvu ali naslovu s podatki iz Centralnega registra prebivalstva Republike Slovenije. Vljudno prosimo tiste, ki imate prijavljeno začasno ali stalno prebivališče izven naše občine (več kot 6 mesecev), da dostavite potrdilo o prijavi prebivališča. Na podlagi vaših pisnih potrdil bodo spremembe upoštevane pri prvem naslednjem  obračunu po prejemu potrdila.

ODVOZ GREZNIČNIH GOŠČ

Z odvozom grezničnih gošč iz greznic in blata iz mKČN nadaljujemo po naseljih krajevnih skupnosti Krška vas, Skopice in Cerklje ob Krki. Odvoz bo sledil po predhodno najavljenem urniku. Iz greznic in mKČN bomo odvažali samo blato in ne več celotne količine odpadne vode. Vsak uporabnik bo pravočasno pred odvozom prejel pisno obvestilo. Okvirni mesečni urnik  odvozov gošče iz vašega naselja za leto 2019 je na vpogled na naši spletni strani, na zavihku »Odpadne vode«.
Za dodatne informacije in naročilo izrednega odvoza gošče pokličite na  07 62 09 263.

Komunala

Dopolnitev javnega naročila

Objava: 18.06.2019

Dopolnitev

DWS_Water

Javno naročilo: Izvajanje notranjega nadzora nad kakovostjo pitne vode na vodovodnih sistemih v upravljanju Javnega podjetja Komunala Brežice d.o.o.

Objava: 13.06.2019

Zopet dokazali da smo INOVATIVNI

Objava: 31.05.2019

V okviru projekta Best of the Best AmCham Slovenija smo s podjetjem Agitavit Solutions zmagali v sklopu INOVATIVNOST.

Delovni čas svetovalne pisarne MKČN v mesecu JUNIJU

Objava: 03.06.2019

Objavljamo delovni čas svetovalne pisarne MKČN v mesecu juniju. Sedež pisarne je na naslovu Finžgarjeva 1, 8250 Brežice.

Osnovni šoli Brežice sta drevo predala Niko Kumar in mag. Jadranka Novoselc, direktorja partnerski

Osnovnošolci iz občine Brežice zbrali 31.000 litrskih embalaž za mleko in sokove

Objava: 10.05.2019

Za nami je še ena velika zbiralna akcija, tokrat odpadne embalaže tetrapak.