OBVESTILO: NOVO: PREKLIC PREKUHAVANJA pitne vode v naseljih BLATNO-SUHADOL, PAVLOVA VAS, PIRŠENBREG in BOJSNO.

Eko jelka krasi staro mestno jedro Brežic

Otroci iz vrtcev in osnovnih šol v Posavju so izdelali unikatne okraske iz odpadnih lončkov. Po mesecu zbiranja odpadnih lončkov in  izdelovanja unikatnih okraskov so otroci iz vrtcev in osnovnih šol v Posavju zavihali rokave ter se v starem mestnem jedru Brežic lotili krasitve novoletne jelke. Okrašena z raznolikimi in pisanimi izdelki iz recikliranega materiala prav gotovo pritegne poglede vsakega mimoidočega.

Za praznično okrasitev jelke z ekološko noto smo se odločili v našem podjetju, v sodelovanju z Občino Brežice. Veseli smo, da so se vzgojitelji in učitelji tako prijazno odzvali našemu povabilu. Vsem, predvsem pa našim najmlajšim, smo pokazali, da lahko brez velikih finančnih sredstev ustvarijo nenavadne okraske in s tem hkrati prispevajo tudi k varovanju okolja. Otroci  iz vrtca Mavrica Brežice, vrtca pri OŠ Pišece, vrtca Bizeljsko, OŠ Brežice, vrtca in OŠ Cerklje ob Krki so bili navdušeni nad tem, da so lahko sami pripomogli k okrasitvi novoletne jelke v centru mesta.

obrazec_upn_qr_koda_placilni_nalog_spodaj_100_kos_v_zavitku_BCUPNQR100_1

Aktualna obvestila s hrbtne strani položnice

Objava: 05.11.2019

Vabljeni k branju.

000086_HHW3

AKCIJA ZBIRANJA NEVARNIH ODPADKOV V BREŽICAH

Objava: 25.10.2019

Vabljeni, da prinesete nevarne odpadke, v soboto, 16. 11. 2019.

cesta

Javno naročilo

Objava: 11.10.2019

Izbira izvajalca za izvedbo asfalterskih del