OBVESTILO: Pomembno obvestilo o povečani motnosti pitne vode na območju Ceste prvih borcev in Prešernove ceste, preberite na tej povezavi.

Več o zimskih razmerah in oteženem odvozu komunalnih odpadkov v nekaterih krajevnih skupnostih Občine Brežice, preberite na tej povezavi. ZAPRI

Informacije s hrbtne strani položnice za mesec julij

UPN POLOŽNICA SPOROČANJE STANJA NA VODOMERU V MESECU AVGUSTU 2018

Stanje na vodomeru nam lahko sporočite na elektronski naslov: stanje.stevca@komunala-brezice.si ali po telefonu: 07 620 92 50 do vključno 24. 8. 2018.

VEČJA UPORABA VODE MED POLETJEM

Poleti je predvsem v sušnih obdobjih poraba vode nekoliko večja. Priporočamo, da spremljate porabo in v skladu z zgornjim sporočilom mesečno sporočate stanje na vodomeru, da boste imeli obračunano dejansko porabo vode in ne bo prihajalo do razlik zaradi prenizke akontacije.
Hkrati pa svetujemo, da v času daljšega dopusta in odsotnosti z doma zaprete vodo za vodomerom, da ne bi v tem času prišlo do kakšne okvare in prekomerne rabe vode.

UREJENOST OKOLICE EKOLOŠKIH OTOKOV

V zadnjem času se v okolici ekoloških otokov pojavljajo večje količine odpadkov, ki tja NE SODIJO (mešani komunalni odpadki, mali gospodinjski aparati, odpadna embalaža v rumenih vrečah ipd.) in na ta način nastajajo vedno nova črna odlagališča. Z željo po čisti okolici uporabnike vljudno prosimo, da na ekološke otoke (v zabojnike, ne zraven njih) odlagajo samo tiste odpadke, ki tja sodijo! Če opazite koga, ki nepravilno odlaga odpadke, nas o tem obvestite oz. obvestite Medobčinski inšpektorat – skupni Prekrškovni organ na telefonsko številko 07 49 81 381.

NOVOST - SPLETNI PORTAL eKomunalko

Uporabnike obveščamo, da ja na naši spletni strani www.komunala-brezice.si možnost prijave v spletni portal eKomunalko za celovit pregled nad odjemnimi mesti, in tudi za vnos novega stanja vodomera.

ODVOZ GREZNIČNIH GOŠČ

V avgustu bomo odvoz grezničnih gošč izvajali v naseljih KS Artiče in KS Globoko. Lastnike greznic pozivamo, da spremljajo stanje v greznici. Tako lahko pravočasno naročijo izredno praznjenje greznice in preprečijo prelitje iz greznice.

PLAČEVANJE POLOŽNIC BREZ PROVIZIJE V HRANILNICI LON

Položnice Komunale Brežice d.o.o. lahko plačujete brez provizije v Hranilnici LON PE Brežice, Cesta prvih borcev 21, 8250 Brežice (nasproti Upravne enote).

UPN POLOŽNICA

Aktualna obvestila s hrbtne strani položnice za mesec januar

Objava: 14.02.2019

Aktualne novice, vabljeni k branju.

263

POVEČANA MOTNOST PITNE VODE NA CESTI PRVIH BORCEV IN PREŠERNOVI CESTI V BREŽICAH

Objava: 11.02.2019

POJAV MOTNOSTI V PITNI VODI IN POMEMBNO OBVESTILO!

zima

Zimske razmere in otežen odvoz komunalnih odpadkov

Objava: 11.02.2019

Spremenjen urnik odvoza odpadkov zaradi zimskih razmer v KS Pišece in Bizeljsko!

fotograf

Fotografski natečaj Komunale Brežice »MOKRIŠČA V MOJI BLIŽINI«

Objava: 23.01.2019

Vabljeni k sodelovanju, podrobnejša navodila najdete v priponki.

vprašaj

Kakovost pitne vode na Bojsnem