Informacije s hrbtne strani položnice za mesec julij

UPN POLOŽNICA SPOROČANJE STANJA NA VODOMERU V MESECU AVGUSTU 2018

Stanje na vodomeru nam lahko sporočite na elektronski naslov: stanje.stevca@komunala-brezice.si ali po telefonu: 07 620 92 50 do vključno 24. 8. 2018.

VEČJA UPORABA VODE MED POLETJEM

Poleti je predvsem v sušnih obdobjih poraba vode nekoliko večja. Priporočamo, da spremljate porabo in v skladu z zgornjim sporočilom mesečno sporočate stanje na vodomeru, da boste imeli obračunano dejansko porabo vode in ne bo prihajalo do razlik zaradi prenizke akontacije.
Hkrati pa svetujemo, da v času daljšega dopusta in odsotnosti z doma zaprete vodo za vodomerom, da ne bi v tem času prišlo do kakšne okvare in prekomerne rabe vode.

UREJENOST OKOLICE EKOLOŠKIH OTOKOV

V zadnjem času se v okolici ekoloških otokov pojavljajo večje količine odpadkov, ki tja NE SODIJO (mešani komunalni odpadki, mali gospodinjski aparati, odpadna embalaža v rumenih vrečah ipd.) in na ta način nastajajo vedno nova črna odlagališča. Z željo po čisti okolici uporabnike vljudno prosimo, da na ekološke otoke (v zabojnike, ne zraven njih) odlagajo samo tiste odpadke, ki tja sodijo! Če opazite koga, ki nepravilno odlaga odpadke, nas o tem obvestite oz. obvestite Medobčinski inšpektorat – skupni Prekrškovni organ na telefonsko številko 07 49 81 381.

NOVOST - SPLETNI PORTAL eKomunalko

Uporabnike obveščamo, da ja na naši spletni strani www.komunala-brezice.si možnost prijave v spletni portal eKomunalko za celovit pregled nad odjemnimi mesti, in tudi za vnos novega stanja vodomera.

ODVOZ GREZNIČNIH GOŠČ

V avgustu bomo odvoz grezničnih gošč izvajali v naseljih KS Artiče in KS Globoko. Lastnike greznic pozivamo, da spremljajo stanje v greznici. Tako lahko pravočasno naročijo izredno praznjenje greznice in preprečijo prelitje iz greznice.

PLAČEVANJE POLOŽNIC BREZ PROVIZIJE V HRANILNICI LON

Položnice Komunale Brežice d.o.o. lahko plačujete brez provizije v Hranilnici LON PE Brežice, Cesta prvih borcev 21, 8250 Brežice (nasproti Upravne enote).

Osnovni šoli Brežice sta drevo predala Niko Kumar in mag. Jadranka Novoselc, direktorja partnerski

Osnovnošolci iz občine Brežice zbrali 31.000 litrskih embalaž za mleko in sokove

Objava: 10.05.2019

Za nami je še ena velika zbiralna akcija, tokrat odpadne embalaže tetrapak.

nevarni odpadki

Akcija zbiranja nevarnih odpadkov

Objava: 04.05.2018

Vabljeni, da prinesete nevarne odpadke v soboto, 4. maja 2019, pred NC Intermarket Brežice, Hala 1.

Delovni čas svetovalne pisarne MKČN v mesecu MAJU

Objava: 29.04.2019

Objavljamo delovni čas svetovalne pisarne MKČN v mesecu maju. Sedež pisarne je na naslovu Finžgarjeva 1, 8250 Brežice.

zastave-pravilno-izobesanje-864x432

Voščilo ob prihajajočih praznikih

Objava: 26.04.2018

Ob mednarodnem prazniku dela, 1. maju, vsem voščimo veliko delovnih uspehov in želimo prijetno prvomajsko praznovanje!

IMG_20190406_123651

Na brežiški čistilni akciji letos več kot 500 prostovoljcev

Objava: 09.04.2019

Že šesto leto zapored so prostovoljci obeležili Svetovni dan voda in naravo razbremenili odpadkov.