OBVESTILO: Uporabnike pitne vode iz dela Župelevca, Vrhja, Slogonskega, Rakovca, Jereslavca, Kapel in Podvinja obveščamo, da bo v četrtek, 9. 7. 2020, ponekod do popoldanskih ur motena dobava pitne vode zaradi polnjenja vodovodnega sistema po vzdrževalnih delih.

Uporabnike pitne vode iz Križ obveščamo, da od 6. 7. 2020 do preklica velja omejitev rabe pitne vode.

Uporabnike iz Vitovca obveščamo, da bo med 6. 7. in 10. 7. 2020. med 8. 00 in 14.00 uro občasno motena dobava pitne vode zaradi vzdrževalnih del na vodovodnem omrežju.

Vsa obvestila, vezana na delovanje Komunale Brežice, v času ko veljajo še nekateri ukrepi povezani s COVID-19, najdete tukaj. ZAPRI

Nagradni natečaj "Odpadno je prodajno"

thinking-papers Pomemben del našega vsakdanjika je v zadnjih letih tudi ločevanje odpadkov. Z natečajem želimo vzpodbuditi podjetniški potencial. Želimo vas vzpodbuditi, da premislite, kaj uporabnega bi lahko iz odpadkov naredili, kar bi bilo hkrati tudi tržno zanimivo.
Inovativnost je pri tem ključna, zato vabimo vse ustvarjalne, inovativne in domiselne posameznike, da sodelujete v natečaju.

Cilji natečaja so:
  • osvestiti občane o pomembnosti ločevanja
  • preprečiti onesnaženje okolja
  • poskrbeti za ponovno uporabo odpadkov.

Navodila in obrazec najdete na tej povezavi.

Želimo vam veliko ustvarjalnih zamisli. Se že veselimo vaših idej.

images.

Omejitev rabe pitne vode na vodovodnem sistemu Križe

Objava: 06.07.2020

Od vključno 6. 7. 2020 do preklica velja omejitev rabe pitne vode na območju vodovodnega sistema Križe.

65652971_fp-xl

Urnik svetovalne pisarne MKČN za mesec julij

Objava: 30.06.2020

Objavljamo urnik delovanja svetovalne pisarne MKČN za mesec julij. Svetovalna pisarna v Brežicah deluje na novi lokaciji - Centralna čistilna naprava Brežice.

exclamation-001

Obvestila o procesu dela v času epidemije korona virusa

Objava: 30.03.2020

Vsa obvestila na enem mestu

IMG_20200330_093253

Prepoved uporabe igral na javnih površinah v času epidemije

Objava: 30.03.2020

Do nadaljnjega je prepovedans uporaba igral na javnih površinah.

Informacije s hrbtne strani položnice

Objava: 06.02.2020

Preberite aktualno