Napovednik: AKCIJA ZBIRANJA NEVARNIH ODPADKOV

nevarni-odpadki AKCIJA ZBIRANJA NEVARNIH ODPADKOV V BREŽICAH

Uporabnike obveščamo, da bo v soboto, 8. 5. 2021, med 9. in 12. uro, potekala akcija zbiranja nevarnih odpadkov. Lokacija zbiranja bo na parkirišču nakupovalnega centra Intermarket pred Halo 1 (Tovarniška cesta 10 a, Brežice).

Oddaja nevarnih odpadkov je za gospodinjstva brezplačna!

Med nevarne odpadke odlagamo:
Odslužene akumulatorje, baterije, barve in topila, kemikalije, olja in masti, pesticide, pralna in kozmetična sredstva, ki vsebujejo nevarne snovi, zdravila, neonske cevi, oz. vse, kar je opremljeno s simboli za nevarne snovi, vključno z embalažo.

prinesi odnesi plakat

PRINESI ODNESI odpira svoja vrata

Objava: 01.07.2021

VABLJENI NA TRŽNICO BREŽICE

nagelj

Voščilo za 1. maj

Objava: 26.04.2021

Iskrene čestitke vsem občankam in občanom.

zem

Danes praznujemo drugi materinski dan - dan matere Zemlje

Objava: 22.04.2021

🍀 Prav vsako naše okolju prijazno dejanje se bo povrnilo tako nam, kot tudi našim zanamcem.