Naši inovatorji že tretje leto zapored nagrajeni na Inovacijah Posavja

gzs_oz_posavje_krsko_podelitev_priznanj_najboljsim_inovacijam56 V podjetju smo ponosni, da smo uvedli celostni sistem odnosa z zaposlenimi, ki sta ga razvila inovatorja Petra Grajžl in Aleksander Zupančič in je že večkrat nagrajen na državni ravni. Kultura zavzetih inovatorjev 3x12 je temelj naših dosežkov. Veseli nas, da stroka vedno bolj prepoznava, da se je v organizacijah potrebno ukvarjati z ljudmi in da so ravno ljudje temelj vsake organizacije. Ta sistem vsaki organizaciji omogoča, da ustvari kulturo in odnose, ki so zdravi, pošteni, iskreni in človeka dostojni. Komunala Brežice orje ledino socialnih inovacij in dokazujemo, da je tudi pri komunalnih storitvah inovativnost ključna za rast in razvoj podjetja. Priznanja vsako leto podeljujeta Gospodarska zbornica Slovenije in Območna zbornica Posavje, Krško v partnerstvu z ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo ter javno agencijo SPIRIT. Letos smo prejeli srebrno priznanje za Inovacije Posavja 2018. To je že tretje priznanje za Inovacije Posavja zapored.

S sistemom, imenovanim Kultura zavzetih inovatorjev 3x12, v Komunali Brežice skrbimo za odnose med zaposlenimi, ki omogočajo osebnostno rast, dobro počutje, zadovoljstvo, visoko delovno zavzetost in inovativnost. Z mentorstvom dajemo veliko poudarka na vzpostavljanje mostu med generacijami in ozaveščanje o medgeneracijskem povezovanju. Ključ do uspešnega podjetja je po izkušnja celostni sistem odnosa z zaposlenimi, ki so temelj vsake organizacije. Sistem je nastal na podlagi študija literature, strokovne raziskave, dolgoletnih izkušenj pri delu z ljudmi in primera Komunale Brežice. Vzpostavljena organizacijska kultura omogoča visoko zavzetost in inovativnost zaposlenih. Gre  za zelo temeljito izdelan sistem, ki je široko uporaben in zaposlenemu prijazen. Služba ima velik vpliv na življenje posameznika in prav zato jo v podjetju gradimo na način, ki pozitivno vpliva na zaposlene. Na delovnem mestu preživimo eno tretjino dneva, zato je prav, da nam daje zadovoljstvo in nas bogati, ustvarja občutek smisla in vrednosti.
gzs_oz_posavje_krsko_podelitev_priznanj_najboljsim_inovacijam109gzs_oz_posavje_krsko_podelitev_priznanj_najboljsim_inovacijam60

Osnovni šoli Brežice sta drevo predala Niko Kumar in mag. Jadranka Novoselc, direktorja partnerski

Osnovnošolci iz občine Brežice zbrali 31.000 litrskih embalaž za mleko in sokove

Objava: 10.05.2019

Za nami je še ena velika zbiralna akcija, tokrat odpadne embalaže tetrapak.

nevarni odpadki

Akcija zbiranja nevarnih odpadkov

Objava: 04.05.2018

Vabljeni, da prinesete nevarne odpadke v soboto, 4. maja 2019, pred NC Intermarket Brežice, Hala 1.

Delovni čas svetovalne pisarne MKČN v mesecu MAJU

Objava: 29.04.2019

Objavljamo delovni čas svetovalne pisarne MKČN v mesecu maju. Sedež pisarne je na naslovu Finžgarjeva 1, 8250 Brežice.

zastave-pravilno-izobesanje-864x432

Voščilo ob prihajajočih praznikih

Objava: 26.04.2018

Ob mednarodnem prazniku dela, 1. maju, vsem voščimo veliko delovnih uspehov in želimo prijetno prvomajsko praznovanje!

IMG_20190406_123651

Na brežiški čistilni akciji letos več kot 500 prostovoljcev

Objava: 09.04.2019

Že šesto leto zapored so prostovoljci obeležili Svetovni dan voda in naravo razbremenili odpadkov.