Naši inovatorji že tretje leto zapored nagrajeni na Inovacijah Posavja

gzs_oz_posavje_krsko_podelitev_priznanj_najboljsim_inovacijam56 V podjetju smo ponosni, da smo uvedli celostni sistem odnosa z zaposlenimi, ki sta ga razvila inovatorja Petra Grajžl in Aleksander Zupančič in je že večkrat nagrajen na državni ravni. Kultura zavzetih inovatorjev 3x12 je temelj naših dosežkov. Veseli nas, da stroka vedno bolj prepoznava, da se je v organizacijah potrebno ukvarjati z ljudmi in da so ravno ljudje temelj vsake organizacije. Ta sistem vsaki organizaciji omogoča, da ustvari kulturo in odnose, ki so zdravi, pošteni, iskreni in človeka dostojni. Komunala Brežice orje ledino socialnih inovacij in dokazujemo, da je tudi pri komunalnih storitvah inovativnost ključna za rast in razvoj podjetja. Priznanja vsako leto podeljujeta Gospodarska zbornica Slovenije in Območna zbornica Posavje, Krško v partnerstvu z ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo ter javno agencijo SPIRIT. Letos smo prejeli srebrno priznanje za Inovacije Posavja 2018. To je že tretje priznanje za Inovacije Posavja zapored.

S sistemom, imenovanim Kultura zavzetih inovatorjev 3x12, v Komunali Brežice skrbimo za odnose med zaposlenimi, ki omogočajo osebnostno rast, dobro počutje, zadovoljstvo, visoko delovno zavzetost in inovativnost. Z mentorstvom dajemo veliko poudarka na vzpostavljanje mostu med generacijami in ozaveščanje o medgeneracijskem povezovanju. Ključ do uspešnega podjetja je po izkušnja celostni sistem odnosa z zaposlenimi, ki so temelj vsake organizacije. Sistem je nastal na podlagi študija literature, strokovne raziskave, dolgoletnih izkušenj pri delu z ljudmi in primera Komunale Brežice. Vzpostavljena organizacijska kultura omogoča visoko zavzetost in inovativnost zaposlenih. Gre  za zelo temeljito izdelan sistem, ki je široko uporaben in zaposlenemu prijazen. Služba ima velik vpliv na življenje posameznika in prav zato jo v podjetju gradimo na način, ki pozitivno vpliva na zaposlene. Na delovnem mestu preživimo eno tretjino dneva, zato je prav, da nam daje zadovoljstvo in nas bogati, ustvarja občutek smisla in vrednosti.
gzs_oz_posavje_krsko_podelitev_priznanj_najboljsim_inovacijam109gzs_oz_posavje_krsko_podelitev_priznanj_najboljsim_inovacijam60

14225590_984067405052612_6240646584937409862_nkpeg

OBVESTILO - motena dobava pitne vode v Novi vasi

Objava: 20.08.2018

Uporabnike obveščamo, da se bodo jutri, 21. 8. 2018, izvajala vzdrževalna dela na vodovodu v Novi vasi pri Jesenicah na Dolenjskem.

UPN POLOŽNICA

Informacije s hrbtne strani položnice za mesec julij

Objava: 02.08.2018

Preberite aktualna obvestila!

Naši osnovnošolci pravi eko junaki

Objava: 22.06.2018

Zmaga je šla v Pišece in Globoko.

Pri Osnovni šoli Velika Dolina odstranili 30 smrek

Objava: 14.06.2018

Tudi letos smo organizirali družbeno koristno akcijo.

Učenci vseh brežiških osnovnih šol so v začetku meseca maja prejeli hišne posodice za zbiranje

Osnovnošolci iz občine Brežice izpeljali največjo zbiralno akcijo odpadnega jedilnega olja v Sloveniji doslej!

Objava: 07.06.2018

V največji zbiralni akciji odpadnega jedilnega olja do sedaj so učenci brežiških osnovnih šol v enem mesecu zbrali 3 tone in pol ali skoraj štiri tisoč litrov odpadnega jedilnega olja.