OBVESTILO: Uporabnike naselja Loče obveščamo, da bodo možne krajše prekinitve dobave pitne vode zaradi del na vodovodnem omrežju do predvidoma petka, 29. 5. 2020.

JAVNO NAROČILO: »Odprava okvar na javni infrastrukturi, izvedba in popravilo komunalnih priključkov in gradnja komunalne infrastrukture v letih 2020 in 2021« Rok za sprejem ponudb se podaljša do 28. 5. 2020 do 12:00 ure.

Vsa obvestila, vezana na delovanje Komunale Brežice, v času epidemije korona virusa najdete tukaj. ZAPRI

Naši osnovnošolci pravi eko junaki in bodoči varuhi narave

DSC_4748 Pri nas veliko pozornosti namenjamo okoljskemu ozaveščanju predšolskih in osnovnošolskih otrok. Tudi letos smo tako že četrto leto zapored pripravili ekološki projekt Ohranimo čisto okolje. V sklopu projekta pripravimo Eko kviz za 6. razrede v brežiških osnovnih šolah. Letos so največ znanja pokazali šestošolci iz OŠ Globoko, ki so za nagrado prejeli celodnevno vstopnico za bazen in pico za vse tekmovalce.

V okviru projekta smo letos obiskali Gimnazijo Brežice, Ekonomsko in trgovsko šolo Brežice, 9 osnovnih šol in vrtcev. Rezultati vseh aktivnosti kažejo, da vsako leto sodeluje več otrok – letos že več kot 1.500. Učenci se na delavnicah in predavanjih seznanjajo z različnimi vrstami odpadkov in njihovo potjo od nastanka do odpada, o pomenu kompostiranja, pitne vode in ponovne uporabe stvari. V Komunali Brežice smo se prvi med komunalnimi podjetji vključili v učni proces – vse aktivnosti so ob strokovnem vodstvu učiteljev oblikovali pedagoško, jih vključili v letni učni načrt in poskrbeli za izdelavo učnega gradiva ter uvedbo letnega preizkusa znanja na ravni vseh šol v občini.

DSC_4747DSC_4742

exclamation-001

Obvestila o procesu dela v času epidemije korona virusa

Objava: 30.03.2020

Vsa obvestila na enem mestu

IMG_20200330_093253

Prepoved uporabe igral na javnih površinah v času epidemije

Objava: 30.03.2020

Do nadaljnjega je prepovedans uporaba igral na javnih površinah.

65652971_fp-xl

Delo svetovalne pisarne v času epidemije

Objava: 27.03.2020

Do nadaljnjega je svetovanje v povezavi z malimi čistilni napravami možno telefonsko ali preko maila.

Informacije s hrbtne strani položnice

Objava: 06.02.2020

Preberite aktualno