NOVOST ZA VSE, KI STE SPOROČALI STANJE NA VODOMERU PREKO E-POŠTE

Zajeta slika1 Obveščamo vas, da bomo s 1. 9. 2020 optimizirali sporočanje stanja na vodomeru. S tem dnem prehajamo na sporočanje stanja izključno preko portala e-komunalko (za dostop kliknite TUKAJ).

1. Kaj to pomeni za vas, ki ste nam doslej stanje na vodomeru sporočali preko e-pošte?
To pomeni, da boste od 1. 9. 2020 stanje vodomera sporočali preko e-komunalka in ne več preko e-pošte. Stanja, ki ga boste posredovali preko elektronske pošte, od 1. 9. 2020 ne bomo mogli upoštevati.

2. Kako se priključimo na e-komunalko?
Priključite se s pomočjo preprostih navodil, ki so dostopna TUKAJ. Prijava vam bo vzela manj kot 5 minut.

3. Kako oddamo stanje vodomera preko e-komunalka?
Stanje na vodomeru lahko oddate med 22. in 25. dnem v mesecu. Nastavite si lahko tudi opomnik, ki vas bo preko e-pošte spomnil na oddajo stanja.

V primeru dodatnih vprašanj glede uporabe e-komunalka, nas kontaktirajte na info@komunala-brezice.si ali po telefonu 07 620 92 50.

Bodimo varuhi okolja