OBVESTILO: Vsa obvestila, vezana na delovanje Komunale Brežice, v času epidemije korona virusa najdete tukaj.

Obratovanje Tržnice Brežice v času epidemije

22786_411665972349264_2475079480125850941_n V času trajanja epidemije koronavirusa smo v skladu s priporočili Ministrstva za kmetijstvo, gozdarstvo in prostor omogočili obratovanje Tržnice Brežice in s tem prodajo pridelkov in živilskih proizvodov lokalnih prodajalcev.

Tržnica bo zaenkrat odprta le ob sobotah, med 7. in 12. uro.

Prodaja ostalega blaga (tehnično blago, oblačila, obutev, suha roba in podobno) na tržnici v času trajanja epidemije ni dovoljena.

Zdravje in začita pred epidemijo je na prvem mestu. Ustrezno bo poskrbljeno tako za varnost prodajalcev, kot tudi kupcev. IzvajalI bomo vse varnostne ukrepe v skladu s priporočili za preprečitev širjenja okužbe s koronavirusom.

Za obiskovalce tržnice bo na voljo razkužilo, to bo na voljo tudi pred sanitarijami, ki bodo v času obratovanja tržnice odprte. Razstavljenih kmetijskih pridelkov in proizvodov kupci ne bodo smeli prijemati. kupci ne bodo smeli prijemati. Pridelke in proizvode bo lahko prijemal in dajal v vrečke le prodajalec, ki bo ustrezno zaščiten. Prodajne mize bodo postavljene na takšni medsebojni razdalji, da bodo zagotavljale varno socialno razdaljo tako za prodajalce kot za kupce na tržnici. Prodajne mize in površine bodo pred začetkom in ob koncu prodajnega dne očistili in razkužili z razkužilom.

Navodila za obisk in nakup na Tržnici Brežice

1. VSTOPAJTE ZDRAVI IN POSAMIČNO
 2. PRED VSTOPOM SI PRI VHODU RAZKUŽITE ROKE
 3. UPOŠTEVAJTE OMEJITEV ŠTEVILA   KUPCEV (DO 5 KUPCEV V PROSTORU).
 4. MED NAKUPOM UPOŠTEVAJTE NAJMANJŠO RAZDALJO 1,5 m
 5. BLAGA, KI GA ŽELITE KUPITI, SE NE DOTIKAJTE
 6. BLAGO BO ZA VAS PAKIRAL IZKLJUČNO PRODAJALEC

SKUPAJ POSKRBIMO ZA ZAŠČITO PRED OKUŽBO S KORONA VIRUSOM.

Ukrepi Občine Brežice v času epidemije

Župan Občine Brežice je, z dne 23. 3. 2020, sprejel odredbo, ki vsebuje prvi sveženj ukrepov, namenjenih pomoči občankam in občanom v času epidemije.
Eden izmed ukrepov iz Odredbe, ki velja v občini Brežice v času epidemije, je tudi ta, da bodo lokalni pridelovalci hrane na tržnici oproščeni plačila najemnine.

exclamation-001

Obvestila o procesu dela v času epidemije korona virusa

Objava: 30.03.2020

Vsa obvestila na enem mestu

IMG_20200330_093253

Prepoved uporabe igral na javnih površinah v času epidemije

Objava: 30.03.2020

Do nadaljnjega je prepovedans uporaba igral na javnih površinah.

65652971_fp-xl

Delo svetovalne pisarne v času epidemije

Objava: 27.03.2020

Do nadaljnjega je svetovanje v povezavi z malimi čistilni napravami možno telefonsko ali preko maila.

Informacije s hrbtne strani položnice

Objava: 06.02.2020

Preberite aktualno