OBVESTILO: Uporabnike pitne vode iz dela Župelevca, Vrhja, Slogonskega, Rakovca, Jereslavca, Kapel in Podvinja obveščamo, da bo v četrtek, 9. 7. 2020, ponekod do popoldanskih ur motena dobava pitne vode zaradi polnjenja vodovodnega sistema po vzdrževalnih delih.

Uporabnike pitne vode iz Križ obveščamo, da od 6. 7. 2020 do preklica velja omejitev rabe pitne vode.

Uporabnike iz Vitovca obveščamo, da bo med 6. 7. in 10. 7. 2020. med 8. 00 in 14.00 uro občasno motena dobava pitne vode zaradi vzdrževalnih del na vodovodnem omrežju.

Vsa obvestila, vezana na delovanje Komunale Brežice, v času ko veljajo še nekateri ukrepi povezani s COVID-19, najdete tukaj. ZAPRI

Obvestila s hrbtne strani aktualne položnice

univerzalni-placilni-nalog-upn SPOROČANJE STANJA NA VODOMERU V MESECU JUNIJU 2018

Stanje na vodomeru nam lahko sporočite na elektronski naslov: stanje.stevca@komunala-brezice.si ali po telefonu: 07 620 92 50 do vključno 26. 6. 2018.

HIŠNI ODVOZ KOSOVNIH ODPADKOV

Vsakemu gospodinjstvu enkrat letno pripada hišni odvoz kosovnih odpadkov (dostavimo zabojnik v velikosti 5 m3 ali 7 m3). Ker je povpraševanja po odvozu kosovnih odpadkov veliko, je posledično potrebno na storitev nekaj časa počakati. Uporabnike zato vljudno prosimo, da si zabojnik zagotovite pravočasno – vsaj pet tednov pred željenim terminom odvoza. Hvala za razumevanje.

UREJENOST OKOLICE EKOLOŠKIH OTOKOV

V zadnjem času se v okolici ekoloških otokov pojavljajo večje količine odpadkov, ki tja NE SODIJO (mešani komunalni odpadki, mali gospodinjski aparati, odpadna embalaža v rumenih vrečah ipd.) in na ta način nastajajo vedno nova črna odlagališča. Z željo po čisti okolici uporabnike vljudno prosimo, da na ekološke otoke (v zabojnike, ne zraven njih) odlagajo samo tiste odpadke, ki tja sodijo! Če opazite koga, ki nepravilno odlaga odpadke, o tem obvestite Medobčinski inšpektorat – skupni Prekrškovni organ na telefonsko številko 07 49 81 381.

PORAČUN STORITEV STROŠKOV ODLAGANJA ODPADKOV ZA LETO 2017

Izvajalec GJS odlaganja odpadkov podjetje CeROD d.o.o. Novo mesto je potrdil nižjo obračunsko ceno odlaganja odpadkov za leto 2017. Previsoko zaračunane zneske storitve GJS odlaganja v letu 2017 vračamo uporabnikom preko finančnega poračuna na položnici za mesec maj 2018. Na osnovi izstavljenega dobropisa podjetja CeROD d.o.o. smo izvedli finančni poračun v višini, ki je prikazan v vrstici »poračun odlaganja odpadkov«.

NOVOST - SPLETNI PORTAL eKomunalko

Uporabnike obveščamo, da ja na naši spletni strani www.komunala-brezice.si možnost prijave v spletni portal eKomunalko za celovit pregled nad odjemnimi mesti.

PLAČEVANJE POLOŽNIC BREZ PROVIZIJE V HRANILNICI LON

Položnice Komunale Brežice d.o.o. lahko plačujete brez provizije v Hranilnici LON PE Brežice, Cesta prvih borcev 21, 8250 Brežice (nasproti Upravne enote).

images.

Omejitev rabe pitne vode na vodovodnem sistemu Križe

Objava: 06.07.2020

Od vključno 6. 7. 2020 do preklica velja omejitev rabe pitne vode na območju vodovodnega sistema Križe.

65652971_fp-xl

Urnik svetovalne pisarne MKČN za mesec julij

Objava: 30.06.2020

Objavljamo urnik delovanja svetovalne pisarne MKČN za mesec julij. Svetovalna pisarna v Brežicah deluje na novi lokaciji - Centralna čistilna naprava Brežice.

exclamation-001

Obvestila o procesu dela v času epidemije korona virusa

Objava: 30.03.2020

Vsa obvestila na enem mestu

IMG_20200330_093253

Prepoved uporabe igral na javnih površinah v času epidemije

Objava: 30.03.2020

Do nadaljnjega je prepovedans uporaba igral na javnih površinah.

Informacije s hrbtne strani položnice

Objava: 06.02.2020

Preberite aktualno