Obvestila s hrbtne strani aktualne položnice

univerzalni-placilni-nalog-upn SPOROČANJE STANJA NA VODOMERU V MESECU JUNIJU 2018

Stanje na vodomeru nam lahko sporočite na elektronski naslov: stanje.stevca@komunala-brezice.si ali po telefonu: 07 620 92 50 do vključno 26. 6. 2018.

HIŠNI ODVOZ KOSOVNIH ODPADKOV

Vsakemu gospodinjstvu enkrat letno pripada hišni odvoz kosovnih odpadkov (dostavimo zabojnik v velikosti 5 m3 ali 7 m3). Ker je povpraševanja po odvozu kosovnih odpadkov veliko, je posledično potrebno na storitev nekaj časa počakati. Uporabnike zato vljudno prosimo, da si zabojnik zagotovite pravočasno – vsaj pet tednov pred željenim terminom odvoza. Hvala za razumevanje.

UREJENOST OKOLICE EKOLOŠKIH OTOKOV

V zadnjem času se v okolici ekoloških otokov pojavljajo večje količine odpadkov, ki tja NE SODIJO (mešani komunalni odpadki, mali gospodinjski aparati, odpadna embalaža v rumenih vrečah ipd.) in na ta način nastajajo vedno nova črna odlagališča. Z željo po čisti okolici uporabnike vljudno prosimo, da na ekološke otoke (v zabojnike, ne zraven njih) odlagajo samo tiste odpadke, ki tja sodijo! Če opazite koga, ki nepravilno odlaga odpadke, o tem obvestite Medobčinski inšpektorat – skupni Prekrškovni organ na telefonsko številko 07 49 81 381.

PORAČUN STORITEV STROŠKOV ODLAGANJA ODPADKOV ZA LETO 2017

Izvajalec GJS odlaganja odpadkov podjetje CeROD d.o.o. Novo mesto je potrdil nižjo obračunsko ceno odlaganja odpadkov za leto 2017. Previsoko zaračunane zneske storitve GJS odlaganja v letu 2017 vračamo uporabnikom preko finančnega poračuna na položnici za mesec maj 2018. Na osnovi izstavljenega dobropisa podjetja CeROD d.o.o. smo izvedli finančni poračun v višini, ki je prikazan v vrstici »poračun odlaganja odpadkov«.

NOVOST - SPLETNI PORTAL eKomunalko

Uporabnike obveščamo, da ja na naši spletni strani www.komunala-brezice.si možnost prijave v spletni portal eKomunalko za celovit pregled nad odjemnimi mesti.

PLAČEVANJE POLOŽNIC BREZ PROVIZIJE V HRANILNICI LON

Položnice Komunale Brežice d.o.o. lahko plačujete brez provizije v Hranilnici LON PE Brežice, Cesta prvih borcev 21, 8250 Brežice (nasproti Upravne enote).

Osnovni šoli Brežice sta drevo predala Niko Kumar in mag. Jadranka Novoselc, direktorja partnerski

Osnovnošolci iz občine Brežice zbrali 31.000 litrskih embalaž za mleko in sokove

Objava: 10.05.2019

Za nami je še ena velika zbiralna akcija, tokrat odpadne embalaže tetrapak.

nevarni odpadki

Akcija zbiranja nevarnih odpadkov

Objava: 04.05.2018

Vabljeni, da prinesete nevarne odpadke v soboto, 4. maja 2019, pred NC Intermarket Brežice, Hala 1.

Delovni čas svetovalne pisarne MKČN v mesecu MAJU

Objava: 29.04.2019

Objavljamo delovni čas svetovalne pisarne MKČN v mesecu maju. Sedež pisarne je na naslovu Finžgarjeva 1, 8250 Brežice.

zastave-pravilno-izobesanje-864x432

Voščilo ob prihajajočih praznikih

Objava: 26.04.2018

Ob mednarodnem prazniku dela, 1. maju, vsem voščimo veliko delovnih uspehov in želimo prijetno prvomajsko praznovanje!

IMG_20190406_123651

Na brežiški čistilni akciji letos več kot 500 prostovoljcev

Objava: 09.04.2019

Že šesto leto zapored so prostovoljci obeležili Svetovni dan voda in naravo razbremenili odpadkov.