OBVESTILO: Uporabnike pitne vode iz Malega Obreža obveščamo, da bo v torek - 29. 11. 2022, med 7.30 do predvidoma 14.00 ure občasno motena dobava pitne vode zaradi prevezav na vodovodnem omrežju.

Obvestila s hrbtne strani položnice

UPN POLOŽNICA SPOROČANJE STANJA NA VODOMERU V MESECU MARCU 2018

Stanje na vodomeru nam lahko sporočite na elektronski naslov: stanje.stevca@komunala-brezice.si ali po telefonu: 07 620 92 50 do vključno 23. 3. 2018.

PLAČEVANJE POLOŽNIC BREZ PROVIZIJE V HRANILNICI LON

Položnice Komunale Brežice d.o.o. lahko plačujete brez provizije v Hranilnici LON PE Brežice, Cesta prvih borcev 21, 8250 Brežice (nasproti Upravne enote).

ZAVAROVANJE VODOMEROV PRED ZMRZALJO

V zimskem času poskrbite za ustrezno zaščito vodomerov pred zmrzaljo in se tako izognite nepotrebnim stroškom. V primeru okvare pokličite številki 07 620 92 50 ali 041 395 453.

STE OPAZILI ČRNO ODLAGALIŠČE? SPOROČITE NAM LOKACIJO!

V kolikor v vaši okolici opazite odpadke, ki so odloženi v naravo, vas prosimo, da nam to sporočite. Pišite nam na info@komunala-brezice.si ali pokličite 07 620 92 50.

ODLAGANJE PEPELA

Prosimo vas, da zaradi nevarnosti vžiga odpadkov v komunalnem vozilu in na zbirnem centru med mešane komunalne odpadke (zelen zabojnik) ODLAGATE LE OHLAJEN PEPEL. Uporabniki, ki imate lesni pepel, lahko le-tega uporabite na vrtu kot gnojilo.

NOVOSTI PRI ODVOZU GREZNIČNIH GOŠČ

Obveščamo vas, da bomo s 1. 4. 2018 pričeli z odvozom grezničnih gošč po novem planu in predhodnem obveščanju. Planirani dnevi odvoza bodo: ponedeljek, sreda in četrtek. Torek in petek dopoldne sta namenjena planskemu čiščenju kanalizacije po občini Brežice. Glede sprememb terminov odvoza in naročil dodatnega praznjenja lahko pokličete v delovnem času Komunale Brežice na 07 62 09 263. Tovrstna praznjenja se bodo izvajala v petek po 14.00 uri in v soboto med 7.00 in 12.00 uro.
Za dodatne informacije preverite spletno stran www.komunala-brezice.si ali pokličite na 07 62 09 263.

PREJEMANJE ENEGA RAČUNA ZA VEČ ODJEMNIH MEST

Obveščamo, da bomo plačnikom komunalnih storitev, ki imajo več odjemnih mest, z obračunom za mesec januar 2018 in v naprej pošiljali le eno položnico in sicer z združenimi odjemnimi mesti. V kolikor ne želite prejemati enotnega računa,  nas o tem  obvestite. Hkrati vam tudi nudimo napredno prejemanje računov v elektronski obliki na vaš elektronski naslov. Vabimo vas, da obiščete našo spletno stran www.komunala-brezice.si, v zavihku Obrazci in vloge izpišete Soglasje o prejemanju e-računov in nam ga posredujete po pošti ali po e- pošti: info@komunala-brezice.si.

vabilo etzo KB

»Oblačila izmenjujem, da okolje varujem!«

Objava: 18.11.2022

Evropski teden zmanjševanja odpadkov je pred vrati!

Komunala

5. MEDNARODNI DAN E-ODPADKOV BODO OBELEŽILI TUDI V LJUBLJANI

Objava: 13.10.2022

Na svetuje bilo samo v letu 2022 proizvedeno 24,5 milijonov ton malih e-odpadkov.

USKLADITEV PODATKOV ZA OBRAČUN KOMUNALNIH STORITEV

Objava: 05.09.2022

Preberite obvestilo!

images2

VIŠJE CENE KOMUNALNIH STORITEV

Objava: 17.07.2022

S 1. 8. 2022 stopajo v veljavo nove cene komunalnih storitev.

eKomunalko stran

Prenovljeni portal eKomunalko že čaka na vas

Objava: 01.08.2022

Vabljeni k prijavi in uporabi!