OBVESTILO: NOVO: PREKLIC PREKUHAVANJA pitne vode v naseljih BLATNO-SUHADOL, PAVLOVA VAS, PIRŠENBREG in BOJSNO.

Obvestila s hrbtne strani položnice

UPN POLOŽNICA SPOROČANJE STANJA NA VODOMERU V MESECU MARCU 2018

Stanje na vodomeru nam lahko sporočite na elektronski naslov: stanje.stevca@komunala-brezice.si ali po telefonu: 07 620 92 50 do vključno 23. 3. 2018.

PLAČEVANJE POLOŽNIC BREZ PROVIZIJE V HRANILNICI LON

Položnice Komunale Brežice d.o.o. lahko plačujete brez provizije v Hranilnici LON PE Brežice, Cesta prvih borcev 21, 8250 Brežice (nasproti Upravne enote).

ZAVAROVANJE VODOMEROV PRED ZMRZALJO

V zimskem času poskrbite za ustrezno zaščito vodomerov pred zmrzaljo in se tako izognite nepotrebnim stroškom. V primeru okvare pokličite številki 07 620 92 50 ali 041 395 453.

STE OPAZILI ČRNO ODLAGALIŠČE? SPOROČITE NAM LOKACIJO!

V kolikor v vaši okolici opazite odpadke, ki so odloženi v naravo, vas prosimo, da nam to sporočite. Pišite nam na info@komunala-brezice.si ali pokličite 07 620 92 50.

ODLAGANJE PEPELA

Prosimo vas, da zaradi nevarnosti vžiga odpadkov v komunalnem vozilu in na zbirnem centru med mešane komunalne odpadke (zelen zabojnik) ODLAGATE LE OHLAJEN PEPEL. Uporabniki, ki imate lesni pepel, lahko le-tega uporabite na vrtu kot gnojilo.

NOVOSTI PRI ODVOZU GREZNIČNIH GOŠČ

Obveščamo vas, da bomo s 1. 4. 2018 pričeli z odvozom grezničnih gošč po novem planu in predhodnem obveščanju. Planirani dnevi odvoza bodo: ponedeljek, sreda in četrtek. Torek in petek dopoldne sta namenjena planskemu čiščenju kanalizacije po občini Brežice. Glede sprememb terminov odvoza in naročil dodatnega praznjenja lahko pokličete v delovnem času Komunale Brežice na 07 62 09 263. Tovrstna praznjenja se bodo izvajala v petek po 14.00 uri in v soboto med 7.00 in 12.00 uro.
Za dodatne informacije preverite spletno stran www.komunala-brezice.si ali pokličite na 07 62 09 263.

PREJEMANJE ENEGA RAČUNA ZA VEČ ODJEMNIH MEST

Obveščamo, da bomo plačnikom komunalnih storitev, ki imajo več odjemnih mest, z obračunom za mesec januar 2018 in v naprej pošiljali le eno položnico in sicer z združenimi odjemnimi mesti. V kolikor ne želite prejemati enotnega računa,  nas o tem  obvestite. Hkrati vam tudi nudimo napredno prejemanje računov v elektronski obliki na vaš elektronski naslov. Vabimo vas, da obiščete našo spletno stran www.komunala-brezice.si, v zavihku Obrazci in vloge izpišete Soglasje o prejemanju e-računov in nam ga posredujete po pošti ali po e- pošti: info@komunala-brezice.si.

obrazec_upn_qr_koda_placilni_nalog_spodaj_100_kos_v_zavitku_BCUPNQR100_1

Aktualna obvestila s hrbtne strani položnice

Objava: 05.11.2019

Vabljeni k branju.

000086_HHW3

AKCIJA ZBIRANJA NEVARNIH ODPADKOV V BREŽICAH

Objava: 25.10.2019

Vabljeni, da prinesete nevarne odpadke, v soboto, 16. 11. 2019.

cesta

Javno naročilo

Objava: 11.10.2019

Izbira izvajalca za izvedbo asfalterskih del