Okolju najbolj prijazno naselje v letu 2017 je KRŠKA VAS

FOTO 1 S tem izborom želimo spodbujati ločeno zbiranje odpadkov, saj je med našimi dolgoročnimi cilji tudi ta, da postanemo komunala, ki na državnem nivoju zbere največ ločenega odpada. Tako bomo poskrbeli, da se na deponije odlaga čim manj odpadkov in posledično se bodo nižali stroški položnic. Ta cilj lahko dosežemo samo s pomočjo vas, naših uporabnikov.

Naši zaposleni so med letom spremljali vsebino prevzetih odpadkov po posameznih naseljih, opazovali, katero naselje zbere ločeno največ odpadkov in konec oktobra izglasovali, da je letošnje leto okolju najbolj prijazno naselje Krška vas. Čestitamo vsem krajanom za njihov trud in ločevanje odpadkov. Naj bo ta naziv spodbuda za aktivno ločevanje odpadkov tudi v bodoče.

O naselju Krški vasi pa si preberite tukaj.
FOTO 2

Bodimo varuhi okolja