OBVESTILO: Uporabnike naselja Loče obveščamo, da bodo možne krajše prekinitve dobave pitne vode zaradi del na vodovodnem omrežju do predvidoma petka, 29. 5. 2020.

JAVNO NAROČILO: »Odprava okvar na javni infrastrukturi, izvedba in popravilo komunalnih priključkov in gradnja komunalne infrastrukture v letih 2020 in 2021« Rok za sprejem ponudb se podaljša do 28. 5. 2020 do 12:00 ure.

Vsa obvestila, vezana na delovanje Komunale Brežice, v času epidemije korona virusa najdete tukaj. ZAPRI

S pomočjo nepovratnih sredstev do boljšega duševnega stanja zaposlenih

V Komunali Brežice že vse od ustanovitve pred šestimi leti sledijo inovativnemu in družbeno-odgo Pridružili smo se projektu Naprej, v okviru katerega bomo pridobili analizo stanja na področju duševnega stanja zaposlenih in obvladovanja psihosocialnih dejavnikov tveganja v podjetju, zaposlenim in njihovim ožjim družinskim članom pa bo na voljo stalna zaupna psihološka pomoč v obliki telefonskih, osebnih in e-svetovanj. Že od ustanovitve podjetja pred šestimi leti sledimo inovativnemu in družbeno-odgovornemu konceptu delovanja. Pridružili smo se še devetim podjetjem pri pilotnem projektu s sedežem v kohezijski regiji Vzhodna Slovenija, s katerimi bomo sodelovali pri aktivnostih, ki bodo trajale od marca 2018 do aprila 2021.
Program celovite podpore podjetjem za obvladovanje in preprečevanje psihosocialnih tveganj (PROGRAM PSDT) – PROJEKT NAPREJ, se bo izvajal pod okriljem fundacije Prizma in v sodelovanju z Izobraževalno raziskovalnim inštitutom Ljubljana. Poleg analize duševnega stanja zaposlenih in nudenja stalne zaupne pomoči zaposlenim in njihovim ožjim družinskim članom, bodo v okviru projekta izvedena tudi izobraževanja s področja duševnega zdravja in obvladovanja PSDT za zaposlene, promotorje duševnega zdravja in vodstvene kadre. Za zaposlene bo urejen tudi dostop do spletnega portala z zanimivimi gradivi o osveščanju o pomenu duševnega zdravja.
Projekt Naprej sofinancira Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada ter Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti.

Komunala Brežice bo poleg devetih podjetij iz vzhodne kohezijske regije sodelovala v projektu NapreUtrinek iz internih športnih iger, ki jih podjetje organizira v sklopu promocije zdravja na delovne

exclamation-001

Obvestila o procesu dela v času epidemije korona virusa

Objava: 30.03.2020

Vsa obvestila na enem mestu

IMG_20200330_093253

Prepoved uporabe igral na javnih površinah v času epidemije

Objava: 30.03.2020

Do nadaljnjega je prepovedans uporaba igral na javnih površinah.

65652971_fp-xl

Delo svetovalne pisarne v času epidemije

Objava: 27.03.2020

Do nadaljnjega je svetovanje v povezavi z malimi čistilni napravami možno telefonsko ali preko maila.

Informacije s hrbtne strani položnice

Objava: 06.02.2020

Preberite aktualno