OBVESTILO: Uporabnike iz Gabrja pri Dobovi obveščamo, da bo od petka, 4. 9. 2020 do srede, 30. 9. 2020, med 7.30 in 14.30 uro občasno motena dobava pitne vode zaradi vzdrževalnih del na vodovodnem omrežju.

Vsa obvestila, vezana na delovanje Komunale Brežice, v času ko veljajo še nekateri ukrepi povezani s COVID-19, najdete tukaj. ZAPRI

Srebrno priznanje za Inovacije Posavja 2017 v roke Komunali Brežice

Ekipa inovatork z direktorjem Aleksandrom Zupančičem je prevzela srebrno priznanje  (foto Goran Ro Komunala Brežice je že drugo leto zapored prejela priznanje za Inovacije Posavja. Na področju socialnih inovacij orjemo ledino in dokazujemo, da je tudi na komunalnem področju inovativnost ključna za rast in razvoj podjetja.
Priznanja vsako leto podeljujeta Gospodarska zbornica Slovenije in Območna zbornica Posavje, Krško v partnerstvu z ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo ter javno agencijo SPIRIT. Letos je Komunala Brežice prejela srebrno priznanje za Inovacije Posavja 2017.
Priznanje je dokaz, da se tudi v komunali da, če slediš pravim načelom in vztrajaš. Z več inovativnimi projekti ljudi v občini ozaveščamo o pomembnosti varovanja okolja. A ob vseh dejavnostih, ki jih izvajamo za občane, pa nismo pozabili na svoje lastne zaposlene, ki so steber našega podjetja. Prav inovativnost na področju medčloveških odnosov znotraj podjetja nam je tokrat prinesla novo priznanje.
Na razpis smo prijavili projekt »Inovativni sistem spodbujanja inovacijske in zavzete organizacijske kulture v podjetju«. V našem podjetju veliko pozornosti namenjamo medsebojnim odnosom, izobraževanjem, aktivnostim za izboljšanje komunikacije in zavzetosti zaposlenih. Pri tem se ne bojimo sprememb in drugačnosti, ki so nam prinesle to izjemno priznanje.
Zavedamo se, da so zaposleni srce organizacije in ogromno pripomorejo k uspešnosti podjetja in njegovega poslovanja.
Svoje storitve namreč lahko kvalitetno opravljamo le s srčnimi zaposlenimi. Vrednoto 'zavzeti zaposleni' smo pri nas postavili na prvo mesto. Vsakega zaposlenega spodbujamo k inovativnemu razmišljanju in prav s tem namenom smo na primer oblikovali posebno Knjigo idej, v katero lahko zapišejo svoje inovativne predloge. Z njihovim aktivnim udejstvovanjem in idejami smo oblikovali že ogromno odmevnih projektov, tako za zaposlene kot tudi za naše občane.
Komunalni bolšjak, Stena ponosa, Komunalne pozitivke, Komunalna knjižnica, Izbor naj delavca Komunale Brežice, Izbor naj sodelavcev Komunale Brežice po enotah, Izbor Eko junakov, Interne športne igre Komunale Brežice – to so samo nekatere ideje, ki smo jih vse do danes realizirali skupaj z zaposlenimi. Služba ima velik vpliv na naša življenja, prav zato jo gradimo na način, da bo ta vpliv pozitiven. Če toliko časa preživimo v službi, naj nas bogati, nam daje zadovoljstvo, občutek smisla in vrednosti, to je načelo, po katerem se ravna podjetje. Prav to je eden od dejavnikov, ki v podjetju ogromno pripomore k izgradnji dobrih medsebojnih odnosov in pozitivne klime.

Dobitniki priznanj Inovacije Posavje 2017 (foto Goran Rovan).

l_942

Obvestilo uporabnikom

Objava: 09.09.2020

Navodila za obisk sprejemne pisarne Komunale Brežice.

65652971_fp-xl

Urnik svetovalne pisarne MKČN za mesec september

Objava: 31.08.2020

Objavljamo urnik delovanja svetovalne pisarne MKČN za mesec september. Svetovalna pisarna v Brežicah deluje na novi lokaciji - Centralna čistilna naprava Brežice.

Komunala portreti-3

»Prinesi-odnesi« odpira svoja vrata na zadnjo počitniško soboto

Objava: 27.08.2020

»Prinesi-odnesi« odpira svoja vrata na zadnjo počitniško soboto.Vabljeni med 8. in 12. uro!

nevarni odpadki slika

ZBIRANJE NEVARNIH ODPADKOV

Objava: 12.08.2020

Za gospodinjstva je brezplačno.

Zajeta slika1

NOVOST ZA VSE, KI STE SPOROČALI STANJE NA VODOMERU PREKO E-POŠTE