OBVESTILO: NOVO: PREKLIC PREKUHAVANJA pitne vode v naseljih BLATNO-SUHADOL, PAVLOVA VAS, PIRŠENBREG in BOJSNO.

Srebrno priznanje za Inovacije Posavja 2017 v roke Komunali Brežice

Ekipa inovatork z direktorjem Aleksandrom Zupančičem je prevzela srebrno priznanje  (foto Goran Ro Komunala Brežice je že drugo leto zapored prejela priznanje za Inovacije Posavja. Na področju socialnih inovacij orjemo ledino in dokazujemo, da je tudi na komunalnem področju inovativnost ključna za rast in razvoj podjetja.
Priznanja vsako leto podeljujeta Gospodarska zbornica Slovenije in Območna zbornica Posavje, Krško v partnerstvu z ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo ter javno agencijo SPIRIT. Letos je Komunala Brežice prejela srebrno priznanje za Inovacije Posavja 2017.
Priznanje je dokaz, da se tudi v komunali da, če slediš pravim načelom in vztrajaš. Z več inovativnimi projekti ljudi v občini ozaveščamo o pomembnosti varovanja okolja. A ob vseh dejavnostih, ki jih izvajamo za občane, pa nismo pozabili na svoje lastne zaposlene, ki so steber našega podjetja. Prav inovativnost na področju medčloveških odnosov znotraj podjetja nam je tokrat prinesla novo priznanje.
Na razpis smo prijavili projekt »Inovativni sistem spodbujanja inovacijske in zavzete organizacijske kulture v podjetju«. V našem podjetju veliko pozornosti namenjamo medsebojnim odnosom, izobraževanjem, aktivnostim za izboljšanje komunikacije in zavzetosti zaposlenih. Pri tem se ne bojimo sprememb in drugačnosti, ki so nam prinesle to izjemno priznanje.
Zavedamo se, da so zaposleni srce organizacije in ogromno pripomorejo k uspešnosti podjetja in njegovega poslovanja.
Svoje storitve namreč lahko kvalitetno opravljamo le s srčnimi zaposlenimi. Vrednoto 'zavzeti zaposleni' smo pri nas postavili na prvo mesto. Vsakega zaposlenega spodbujamo k inovativnemu razmišljanju in prav s tem namenom smo na primer oblikovali posebno Knjigo idej, v katero lahko zapišejo svoje inovativne predloge. Z njihovim aktivnim udejstvovanjem in idejami smo oblikovali že ogromno odmevnih projektov, tako za zaposlene kot tudi za naše občane.
Komunalni bolšjak, Stena ponosa, Komunalne pozitivke, Komunalna knjižnica, Izbor naj delavca Komunale Brežice, Izbor naj sodelavcev Komunale Brežice po enotah, Izbor Eko junakov, Interne športne igre Komunale Brežice – to so samo nekatere ideje, ki smo jih vse do danes realizirali skupaj z zaposlenimi. Služba ima velik vpliv na naša življenja, prav zato jo gradimo na način, da bo ta vpliv pozitiven. Če toliko časa preživimo v službi, naj nas bogati, nam daje zadovoljstvo, občutek smisla in vrednosti, to je načelo, po katerem se ravna podjetje. Prav to je eden od dejavnikov, ki v podjetju ogromno pripomore k izgradnji dobrih medsebojnih odnosov in pozitivne klime.

Dobitniki priznanj Inovacije Posavje 2017 (foto Goran Rovan).

obrazec_upn_qr_koda_placilni_nalog_spodaj_100_kos_v_zavitku_BCUPNQR100_1

Aktualna obvestila s hrbtne strani položnice

Objava: 05.11.2019

Vabljeni k branju.

000086_HHW3

AKCIJA ZBIRANJA NEVARNIH ODPADKOV V BREŽICAH

Objava: 25.10.2019

Vabljeni, da prinesete nevarne odpadke, v soboto, 16. 11. 2019.

cesta

Javno naročilo

Objava: 11.10.2019

Izbira izvajalca za izvedbo asfalterskih del