OBVESTILO: Uporabnike pitne vode iz Brežic, ulice: Ob stadionu, Obrtne ulice, Ulice kozjanskih borcev, Ulice Alenke Gerlovič, Finžgarjeve ulice, Linhartove ulice in Trubarjeve ulice obveščamo, da bo v četrtek, 6. 10. 2022, med 8.00 in 12.00 uro  motena dobava pitne vode zaradi izvedbe prevezav na vodovodnem omrežju.

Uporabnike pitne vode iz Rajca obveščamo, da je danes - 5. 10. 2022 do predvidoma 14.30 ure motena dobava pitne vode zaradi popravila okvare na vodovodnem omrežju.

Uporabnike pitne vode iz Malega Obreža obveščamo, da je danes - 5. 10. 2022 do predvidoma 14.00 ure motena dobava pitne vode zaradi popravila okvare na vodovodnem omrežju. ZAPRI

USKLADITEV PODATKOV ZA OBRAČUN KOMUNALNIH STORITEV

index Uporabnike komunalnih storitev v občini Brežice obveščamo, da bomo v mesecu septembru 2022 uskladili podatke o številu članov gospodinjstva s centralnim registrom prebivalstva.
Hkrati pozivamo vse uporabnike, ki imajo prijavljeno začasno prebivališče izven občine Brežice, da nam dostavijo potrdilo o začasnem prebivališču, da bomo lahko to pravilno upoštevali pri obračunu. Tistim, ki so potrdila že prinesli in so še veljavna, novih ni potrebno prinesti.

Tekstil jesen

NAPOVEDNIK: JESENSKI ODVOZ TEKSTILA

Objava: 26.09.2022

VABLJENI K PRIJAVI

images2

VIŠJE CENE KOMUNALNIH STORITEV

Objava: 17.07.2022

S 1. 8. 2022 stopajo v veljavo nove cene komunalnih storitev.

varcevanje-z-vodo

PREKLIC OMEJITVE RABE PITNE VODE V OBČINI BREŽICE

Objava: 30.08.2022

Z dnem 30. 8. 2022 je omejitev rabe pitne vode za zalivanje vrtov, pranje vozil itd. PREKLICANA.

eKomunalko stran

Prenovljeni portal eKomunalko že čaka na vas

Objava: 01.08.2022

Vabljeni k prijavi in uporabi!

ambrozija1

Bodimo pozorni na alergeno AMBROZIJO!

Objava: 01.08.2022

V tem času ob cestah in poteh najdemo pelinolistno ambrozijo, ki je alergena in marsikomu povzroča težave.