OBVESTILO: Uporabnike naselja Loče obveščamo, da bodo možne krajše prekinitve dobave pitne vode zaradi del na vodovodnem omrežju do predvidoma petka, 29. 5. 2020.

JAVNO NAROČILO: »Odprava okvar na javni infrastrukturi, izvedba in popravilo komunalnih priključkov in gradnja komunalne infrastrukture v letih 2020 in 2021« Rok za sprejem ponudb se podaljša do 28. 5. 2020 do 12:00 ure.

Vsa obvestila, vezana na delovanje Komunale Brežice, v času epidemije korona virusa najdete tukaj. ZAPRI

DSC_0036 »Zdravo – bolj zdravo – voda iz pipe« tudi v Domu upokojencev Brežice in v Zavodu Dobra družba

»Zdravo – bolj zdravo – voda iz pipe« je projekt Komunale Brežice, čigar namen je družbo ozaveščati o pomenu pitne vode iz pipe. Številnim organizacijam, ki so k projektu že pristopile, sta se pridružila tudi Dom upokojencev Brežice in Zavod Dobra družba. Potrdilo o pristopu k projektu je Domu upokojencev Brežice predala izvršna direktorica Jadranka Novoselc, zavodu Dobra družba pa vodja sektorja gospodarskih javnih služb Komunale Brežice, Darko Ferlan.

Podjetja, ki se pridružijo projektu Zdravo – bolj zdravo – voda iz pipe, dobijo stekleni vrč z logotipom projekta, priznanje, zloženke o projektu za vse zaposlene ter strokovno predavanje o pomenu pitja vode iz pipe, pridobijo pa tudi pravico uporabe logotipa. Pozitiven učinek projekta v tem, da vsako podjetje, ki se pridruži, izraža  okoljsko ozaveščenosti ter skrb za okolje, pridobi na ugledu, na lojalnosti zaposlenih in zniža stroške reprezentance.

G. Ferlan in ga. Novoselc sta predstavila še druge družbeno koristne projekte, ki jih vodi Komunala Brežice kot sta »Prinesi – odnesi« in »Hrana sodi na krožnik, ne v smeti!« z namenom ozaveščanja o pomenu varovanja okolja in naravnih virov. Zagotavljanje pitne vode, ki je osnovna življenjska dobrina in ki je v našem okolju neoporečna, sodi med glavna poslanstva Komunale Brežice. Projekt Zdravo – bolj zdravo – voda iz pipe je Zbornica komunalnega gospodarstva vključila v državno strategijo »Skupaj za boljšo družbo«.

DSC_0031DSC_0039DSC_0037

exclamation-001

Obvestila o procesu dela v času epidemije korona virusa

Objava: 30.03.2020

Vsa obvestila na enem mestu

IMG_20200330_093253

Prepoved uporabe igral na javnih površinah v času epidemije

Objava: 30.03.2020

Do nadaljnjega je prepovedans uporaba igral na javnih površinah.

65652971_fp-xl

Delo svetovalne pisarne v času epidemije

Objava: 27.03.2020

Do nadaljnjega je svetovanje v povezavi z malimi čistilni napravami možno telefonsko ali preko maila.

Informacije s hrbtne strani položnice

Objava: 06.02.2020

Preberite aktualno