Znan najboljši predlog iz javnega natečaja »Odpadno je prodajno«

DSC_0076 (Large) Strokovna komisija v zasedbi Darko Ferlan, Jadranka Novoselc in Bojana Zevnik je izbirala med zanimivimi deli, ki so jih prispevali sodelujoči na natečaju. Prilagamo nekaj prejetih predlogov.

Na podlagi razpisne dokumentacije je komisija ocenila, da je najboljši predlog »Ležalka za na plažo«, ki ga je podala Romana Srpčič iz Brežic. Pri izdelavi je uporabljen odpadni material jeans, odpadna srajica in odpadna čipka. Ležalka je sešita iz 34 kosov različnega odpadnega jeansa, polnjena je z odpadno spužvo. Ima priročne žepe (iz kavbojk) za drobnarije. Poleg tega je v priročni nosilni torbi, prav tako iz odpadnih materialov. Slogan izdelka je: "Recikliraj, šivaj in potem uživaj!"

Iskrene čestitke nagrajenki, vsem sodelujočim pa zahvala za sodelovanje in naj njihova domišljija še naprej išče ideje, da bo odpadno lahko prodajno!
DSC_0079 (Large)DSC_0081 (Large)DSC_0085 (Large)DSC_0086 (Large)DSC_0090 (Large)DSC_0089 (Large)DSC_0092 (Large)DSC_0088 (Large)

Bodimo varuhi okolja