Uporabnike iz Sel pri Dobovi obveščamo, da bo 12.5.2021 od 8.00 do 15.00, motena dobava pitne vode, zaradi nujnih vzdrževalnih del na vodovodnem omrežju.

Naj bo plačevanje položnic preprosto in varno

9833422_stock-photo-businessperson-paying-invoice-on-mobilephone Ker se v času epidemije še posebej intenzivno ukvarjamo z zagotavljanjem zdravja in varnosti, vsem uporabnikom svetujemo, da se prijavite na prejemanje naših položnic v elektronski obliki (e-položnica). Obrazec lahko izpolnete na sledeči povezavi.

E-položnico lahko prejmete po elektronski pošti ali neposredno v spletno banko. S tem boste prispevali k:
  • omejitvi osebnih stikov na okencih za plačevanje,
  • razbremenitvi poštnih delavcev in
  • zmanjševanju sekanja gozdov za uporabo v papirni industriji.
Do celotnega arhiva prejetih položnic boste lahko dostopali kadarkoli preko spletnega portala e-komunalko.

Za pomoč in svetovanje pri prijavi na e-položnice nam pišite na info@komunala-brezice.si ali nas pokličite na številko 07 620 92 50. Veseli bomo vašega klica.

Komunala

VARUJVODO

Objava: 01.01.2019

Učinkovito čiščenje odpadnih voda za ohranjanje vodnih virov

zeleno posavje_FIN_vector

ZELENO POSAVJE - za naravo in zdravje

Objava: 05.03.2018

S projektom želimo izboljšati ozaveščenost prebivalcev regije Posavje, o pomenu ohranjanja narave, okolja in ekologije, in sicer o ponovni uporabi stvari, krožnemu gospodarstvu, pomenu pitja vode iz pipe, zmanjšanja zavržene hrane in ločenega zbiranja odpadkov (jedilno olje, kavna usedlina).

Komunala

Olje nekoliko drugače

Objava: 30.04.2019

Nepravilno odloženo odpadno jedilno olje je kot odpadek za okolje visoko obremenjujoče. Znan je podatek, da liter odpadnega olja onesnaži milijon litrov pitne vode, s čimer se višajo tudi stroški čiščenja odpadnih voda na čistilnih napravah.

old employee

Pilotni projekt »Vključi modrost za aktivno starost«

Objava: 01.05.2019

Razvoj in uvedba inovativnih rešitev za ohranjanje zavzetosti, produktivnosti in učinkovitosti starejših zaposlenih