OBVESTILO: Uporabnike iz naselja Gregovce obveščamo, da bo danes, 22. 1. 2021, do predvidoma 9. ure, motena oskrba s pitno vodo.

NOVO: Izšla je 9. številka glasila Komunalko. Dostopen na povezavi.

Vsa obvestila, vezana na delovanje Komunale Brežice, v času ko veljajo še nekateri ukrepi povezani s COVID-19, najdete tukaj. ZAPRI

Naj bo plačevanje položnic preprosto in varno

9833422_stock-photo-businessperson-paying-invoice-on-mobilephone Ker se v času epidemije še posebej intenzivno ukvarjamo z zagotavljanjem zdravja in varnosti, vsem uporabnikom svetujemo, da se prijavite na prejemanje naših položnic v elektronski obliki (e-položnica). Obrazec lahko izpolnete na sledeči povezavi.

E-položnico lahko prejmete po elektronski pošti ali neposredno v spletno banko. S tem boste prispevali k:
  • omejitvi osebnih stikov na okencih za plačevanje,
  • razbremenitvi poštnih delavcev in
  • zmanjševanju sekanja gozdov za uporabo v papirni industriji.
Do celotnega arhiva prejetih položnic boste lahko dostopali kadarkoli preko spletnega portala e-komunalko.

Za pomoč in svetovanje pri prijavi na e-položnice nam pišite na info@komunala-brezice.si ali nas pokličite na številko 07 620 92 50. Veseli bomo vašega klica.

Komunala

VARUJVODO

Objava: 01.01.2019

Učinkovito čiščenje odpadnih voda za ohranjanje vodnih virov

zeleno posavje_FIN_vector

ZELENO POSAVJE - za naravo in zdravje

Objava: 05.03.2018

S projektom želimo izboljšati ozaveščenost prebivalcev regije Posavje, o pomenu ohranjanja narave, okolja in ekologije, in sicer o ponovni uporabi stvari, krožnemu gospodarstvu, pomenu pitja vode iz pipe, zmanjšanja zavržene hrane in ločenega zbiranja odpadkov (jedilno olje, kavna usedlina).

Komunala

Olje nekoliko drugače

Objava: 30.04.2019

Nepravilno odloženo odpadno jedilno olje je kot odpadek za okolje visoko obremenjujoče. Znan je podatek, da liter odpadnega olja onesnaži milijon litrov pitne vode, s čimer se višajo tudi stroški čiščenja odpadnih voda na čistilnih napravah.

Portal eKomunalko

Objava: 25.10.2016

Prijavite se v spletni posrtal eKomunalko za celoviti pregled nad odjemni mesti.

old employee

Pilotni projekt »Vključi modrost za aktivno starost«

Objava: 01.05.2019

Razvoj in uvedba inovativnih rešitev za ohranjanje zavzetosti, produktivnosti in učinkovitosti starejših zaposlenih