OBVESTILO: OBVESTILO UPORABNIKOM - PCT POGOJ

Spoštovani, zaradi zmanjševanja možnosti prenosa koronavirusa vas pozivamo, da po vladnem odloku pri vstopu v poslovne prostore Komunale Brežice izpoljnjujete PCT pogoj in k dokazilu prliožite osebni dokument. V kolikor ga ne, do nadaljnega vse zadeve v zvezi z našimi storitvami urejate preko elektronskega naslova: info@komunala-brezice.si ali telefonske številke: 07620 92 50. Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Obvestilo o moteni dobavi pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del na vodovodnem omrežju v mestu Brežice dne 7.12.2021 in 8.12.2021, predvidoma med 7.00 in 15.00: Mladinska ulica, Ul. kozjanskih borcev, Cesta svobode, Obrtna ulica, Trubarjeva ulica, Linhartova ulica, Finžgarjeva ulica, Cvetlična ulica, Šubičeva ulica, Ob stadionu in Kajuhova ulica.

Vodenje katastra javne kanalizacije občine Brežice

Kanalizacijsko omrežje občine BREŽICE v letu 2018

Kanalizacijsko omrežje mesta BREŽICE v letu 2018